HAIR&BEAUTY CLINIC CENTRUM POMOCY - Radom

Hair & Beauty Clinic
Jesteśmy pierwszym w Polsce Centrum Pomocy dla osób borykających się z defektami urody spowodowanymi łysieniem androgenowym czy łysieniem plackowatym.
Stosujemy innowacyjną metode mikropigmentacji skóry głowy . Efekt krótko strzyżonego włosa jak i i optyczne zagęszczenie dłuższych włosłów. Mikropigmentacja problematycznych miejsc na skórze pozwala m.in. zatuszować blizny. Dzięki makijażowi permanentnemu przywracamy naturalny wygląd - rekonstrukcje. Wspieramy Amazonki na każdym etapie choroby. Oferujemy zabieg mikropigmentacji brodawki piersiowej, który nadaje pewności siebie i uskrzydla po trudnej walce z chorobą..Posiadamy sklep medyczny dla amazonek.Gabinety kosmetyczny i fryzjerski . Zapewniamy komfort dyskrecję i intymność oferowanych usług.


Dane teleadresowe - HAIR&BEAUTY CLINIC CENTRUM POMOCY

Adres: M. REJA 10, 26-610 Radom
Telefon: 798 800 207

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.